O mnie

Pomagam ludziom aktywnie sprzedającym rozwijać swoje umiejętności, budować pewność siebie, czerpać przyjemność z pracy, przez dzielenie się swoją wiedzą i codziennymi spostrzeżeniami na temat sprzedaży i procesów zakupowych.

Swoją wiedzę zdobywałem w działach sprzedaży małych i średnich firm oraz dużych korporacji. Pracę w sprzedaży zaczynałem już na studiach jako przedstawiciel handlowy. Po kilku latach zarządzałem niewielkim działem sprzedaży w jednym regionie polski, następnie kierowałem przez kilka lat dwudziestoosobowym działem sprzedaży, zlokalizowanym w 8 oddziałach na terenie połowy Polski. Obecnie jestem dyrektorem sprzedaży w polskiej firmie, gdzie odpowiadam za rozwój sprzedaży jak i całej spółki w najbliższych latach.

Jakiś czas temu ktoś mi uświadomił, że tak naprawdę sprzedawałem od zawsze, a nie od chwili kiedy zacząłem pracę jako handlowiec. Był to Grant Cardone i zrobił to za pomocą książki „Sell or be sold”, która zarazem stała się dla mnie inspiracją do stworzenia tego bloga. Jestem również uczestnikiem trenerskiego kursu w programie Cardone University, gdzie o sprzedaży uczę się najwięcej.

Mam nadzieję, że każdy z Was odnajdzie tutaj coś dla siebie.

Marek-małe-4
Marek Wawrzyńczak
Reklamy

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑